reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ

OBJEDNEJTE SI VČAS NEJŽÁDANĚJŠÍ TERMÍNY:

JARNÍ PRÁZDNINY NA HORÁCH

CHATY A CHALUPY NA LÉTO 2018

ZEJMÉNA CHATY A CHALUPY S BAZÉNEM

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ

letecky

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ

bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí

dokonalou romantiku

Přesvěčte se v naší fotogalerii

Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc – aktuálně:

vánoční a silvestrovské pobyty

Zahajujeme i prodej zimních pobytů, včetně pobytu se skipasem v rakouském Hochfichtu v ceně!

Celoročně pak nabízíme

romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVOLENÁ V ČR

ta11ea

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR – pohodové, převážně romantické ubytování:

Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách  či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v  Českém ráij  Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v  JeseníkyVysočinaOrlické horyJizerky.

Těšíte se už na jaro? Jeďte ho přivítat o Velikonocích do přírody na velikonoční pobyt.

UBYTOVÁNÍ V ČR – CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

jc12ea

Chaty a chalupy a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi (zejména dovolenou s bazénem), ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.

Střední Čechy


AKCE NA PŘÍŠTÍ MĚSÍC:  20.11.2017 - 24.12.2017 - Praha - Vánoční trhy Praha 2017 Náměstí Míru | 25.11.2017 - 24.12.2017 - Praha - Vánoční trhy na Náměstí Republiky Praha 2017 | 1.12.2017 - 24.12.2017 - Praha - Vánoční trhy Praha 2017 | 2.12.2017 - 6.1.2018 - Praha - Vánoční trhy Praha 2017 Staroměstské náměstí | 3.12.2017 - 24.12.2017 - Beroun - Vánoční trhy Beroun 2017 | 12.12.2017 - Rakovník - | 14.12.2017 - Praha - | 15.12.2017 - Kolín - | 15.12.2017 - 17.12.2017 - Lysá nad Labem - Polabské vánoční trhy 2017 Lysá nad Labem - zlaté trhy | 16.12.2017 - 17.12.2017 - Křivoklát - Královský Advent ma Křivoklátě 2017 | 16.12.2017 - Kutná Hora - | 16.12.2017 - Dobřichovice - | 16.12.2017 - 17.12.2017 - Zbečno - Advent Hamousův statek Zbečno 2017 | 17.12.2017 - Karlštejn - | 17.12.2017 - Kouřim - |

Březnice

Luboš Stiburek
z archivu autora

Krajina obklopující hlavní město je nesmírně pestrá. Převážně zvlněná krajina září na jaře nekonečnými koberci sytě žluté řepky a na podzim přepestrou paletou usínajících smíšených lesů. Na severu najdete nesmírně romantické Kokořínsko - lesní krajina s bizarními skalními útvary a roklemi, a vesničkami se spoustou zachovalých a dobře udržovaných roubených chalup. Český kras a Křivoklátsko - rozlehlé lesy obklopují mohutné a slavné hrady. Odlišná jsou i údolí tří hlavních řek. Široké je údolí Berounky poté co si proklestí cestu vápencovými skalisky za Berounem. Po peřejích rozpustile poskakuje Sázava sevřeným údolím posetým dřevěnými sruby a trampskými osadami v závěru své pouti do Vltavy. A Vltava - její hluboká údolí jsou zatopena přehradami, které přejí hlavně příznivcům vodních sportů. Za historií se můžete vydat po četných hradech, roztroušených podél řek či v hlubokých lesích. Zejména ty na Křivoklátsku se snaží, aby návštěvy byly opravdu zajímavé.

PRŮVODCE NAKLADATELSTVÍ SOUKUP A DAVID:

ZELENÁ ŘADA - PRŮVODCE S DÁRKEM - popis nejkrásnějších tras (včetně historie, příběhů, zajímavostí), schematické mapky, perokresby, praktické informace (mj. ubytovací a stravovací možnosti, otvírací doby památek). Průvodce je určen pěším, cykloturistům, běžkařům, mototuristům. Při koupi novějších průvodců této řady získáte JAKO DÁREK POUKÁZKY na volný vstup a bezplatné čerpání služeb v hodnotě mnoha set korun.
PRAHA - HISTORICKÉ CENTRUM
OKOLÍ PRAHY
ČESKÝ KRAS
KUTNOHORSKO A KOLÍNSKO 
DOLNÍ POSÁZAVÍ - DÁREK 9 POUKÁZEK
na volný vstup a bezplatné čerpání služeb - např. volný vstup na hrad Český Šternberk, do Muzea motocyklů na Konopišti, do památníku Josefa Lady v Hrusicích či poukázka na "Ladův bramborák" v Hospodě U Sejků tamtéž...
KOKOŘÍNSKO A MĚLNICKO - DÁREK 6 POUKÁZEK na volný vstup a bezplatné čerpání služeb - např. volný vstup na hrad Houska, do Mělnické kostnice, do Regionálního muzea Mělník a na koupaliště ve Mšeně a poukázka na "zdravou hodinku" v Centru zdraví v Kravařích...

BAREVNÁ ŘADA - výběr nejkrásnějších tras a podrobný místopis. Celobarevný průvodce nabízí i soubor zajímavostí. Praktické informace obsahují mj. kontakty na ubytovací zařízení a informační centra, otvírací doby památek, možnosti parkování, případný přehled hraničních přechodů. Průvodce je určen pěším, cykloturistům, běžkařům, mototuristům, krátká informace je věnována i vodákům a horolezcům. Součástí průvodce je mapový atlas.

ubytování v oblasti
fotografie z města/obce , z oblasti
slavnosti v oblasti
aktivity v oblasti zajimavosti v oblasti lyžování ve městě/obci , v oblasti
Zpět na mapu


Chcete-li se seznámit se základní charakteristikou oblasti, klikněte v mapě na její název.
Mapa ČR

 

TAJNÝ TIP ČESKÝCH VÝLETŮ - LÁZNĚ NA KONCI SVĚTA!

Dokonalá romantika a relaxace - WELLNESS HOTEL SVATÝ TOMÁŠ - bývalý schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě v malé osadě uprostřed lesů a nabízí komfortní ubytování, vířivku, bazén a další welllness služby za přijatélné ceny!reklama
TOPlist

2010 © Ceská pohoda