Romantický víkend pro dva

u-krbu
virivka
romantika

 

Jen vy dva a Šumava ... romantický víkend na Šumavě

Jistěže romantický víkend PRO DVA! Nebo si umíte představit romantiku pro tři? Nebo pro deset? Snad, ale ta pravá romantika, která se při vyslovení toho slova vybaví naprosté většině z nás o které většina z nás sní, ti šťastnější na ni vzpomínají a ti úplně nejšťastnější ji právě prožívají - to je romantika pro dva. Svíčky, dvě sklenky vína, dva páry planoucích očí. Dva je zkrátka číslo romantiky. Proto nás romantický víkend nemůže být koncipován jinak, než pro dva.

A dva jsou i dny opravdu romantického pobytu na který bychom vás rádi pozvali. Dny budou vlastně tři - dva budou noclehy, dvě romantické noci vašeho pobytu na loveckém zámečku uprostřed šumavských lesů ...

A jakou romantiku jsme tedy pro vás dva, pro váš romantický pobyt na Šumavě připravili?


Romantiku magického místa v zapadlém koutě Šumavy. Osady s pár domy, kostelem, na vrchu se tyčící zříceninou Vítkova hradku a stylovým loveckým zámečkem, bývalou schwarzenberskou lesovnou,která vám poskytne při vašem pobytu více než důstojný a romantický azyl. Jak je psáno v titulku - jen vy dva a Šumava ...


Romantika bydlení na zámku - i když to není úplně zámek, ale jen lovecký zámeček. Ale pro romantické pobyty jsou lovecké zámečky možná ještě víc to pravé, než zámek opravdový ... Stylové zámecké pokoje, vyzdobené svíčkami budou nade vší pochybnost romantickou kulisou vašeho pobytu na Šumavě. Obvláště, když pro vás dva bude na pokoji připraven ještě milý společník - láhev sektu.

Dny vašeho romantického pobytu strávíte jistě toulkami panenskou přírodou této, donedávna nepřístupnou částí Šumavy. S piknikovým batohem, který od nás dostanete na cestu. A nezapomeňte navšítit Vítkův Hrádek jen pár set metrů od hotelu - je odsud kouzelný výhled na Lipenskou přehradu a když vám budou bohové, poroučející větru a dešti nakloněni, tak spatříte i daleké alpské štíty - vskutku romantický zážitek!

A jak romanticky zakončit den naplněný dojmy z šumavské přírody? Jak jinak, než relaxacíí ve vířivce, vyhřátím v sauně či infrakabince, protažením zmožených údů v hotelovém bazénu ... Celou hodinu bude naše relaxační centrum jen pro vás dva ...
Více fotografíí

Více fotografíí
zámeček - pokoje

Více fotografíí
Více fotografíí

 

Samozřejmě, že i romantické pobyty mají praktické aspekty a dopady a tak vás jistě bude zajímat, kolik u nás taková romantika pro dva stojí a co přesně náš romantický balíček zahrnuje:

CENA ROMANTICKÉHO POBYTU: 2 200 Kč/osoba/pobyt


V ceně pobytu je zahrnuto:

- 2x ubytování v zámecké části hotelu
- 2x snídaně formou švédského stolu
- pokoj vyzdobený svíčkami při příjezdu + láhev sektu
- piknikový batoh s příslušenstvím, který obsahuje: termosku se svařeným vínem (v zimním období) nebo lahví jakostního vína v letním období, dva domácí koláče, dva sendviče se šunkou a sýrem, dva kusy ovoce a dvě plastové lahve vody.
- 1 hodina v Regeneračním centru hotelu jen pro vás dva - (bazén, whirpool, sauna, infrakabina, fitness
- prohlídka Vítkova hradu pro dva s výstupem na věž
- v den odjezdu prodloužená doba podávání snídají, pozdější check - out

Romantické pobyty v Hotelu Svatý Tomáš na Šumavě si můžete objednávat na období 2. 1. do 16. 12. 2012

OBJEDNÁVKA