reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony

TIPY NA VÝLET historická města, hrady, zámky, skanzeny, muzeum, technické a vojenské památky, přírodní zajímavosti a naučné stezky, rozhledny, ZOO, botanické zahrady, jeskyně a podzemí ...


Chcete-li více informací o zajímavosti, klikněte na nadpis. Chcete-li znát informace o oblasti, prohlédnout si fotogalerii oblasti, nabídku ubytování, sportu a zábavy, lyžařských areálů či kalendář akcí ve městě (obci) a okolí, klikněte na příslušnou ikonku.

DOPORUČUJEME ROMANTICKOU DOVOLENOU:

 

Na chatách a chalupách a penzionech - na Šumavě, v jižních Čechách, a na jižní Moravě, v Českém ráji, Krkonoších, Jizerských či Orlických horách. A nebo u moře v apartmánech v Itálii, dovolená v Chorvatsku v soukromí - robinzonády, apartmány přímo u moře. Nebo raději Bulharsko,Turecko, Řecko či Egypt, Thajsko, exotiku?

Strana /1 (2 záznamy)

Obří akvárium Hradec Králové

Hradec Králové Královéhradecko Východní Čechy
Obří akvárium Hradec Králové - foto
FOTO: Obří akvárium Hradec Králové
Témata: ZOO, zoopark
Obří akvárium Hradec Králové - popis: Obří akvárium Hradec Králové vám poskytne jedinečnou možnost zhlédnout část tropické přírody Jižní a Střední Ameriky. Po tropické lávce projdete deštným pralesem, kde se budete moci pokochat krásou rostlin jako jsou orchideje, bromelie a tillandsie. Po průchodu pralesem se ocitnete na dně sladkovodní tropické tůně se společenstvím ryb Jižní a Střední Ameriky. Obří akvárium Hradec Králové skýtá útočiště pro 40 druhů ryb v celkovém počtu okolo 500 kusů včetně opravdových rarit. Pohled ze dna tůně umožňuje tunel z akrylátového skla. V příjemném prostředí Café Piraňa si můžete u akvária s pravými dravými piraňami vychutnat kávu či jiné dobroty.
Obří akvárium Hradec Králové - další informace: Obří akvárium Hradec Králové, Baarova ulice 1663 / 10, 495 534 555, office@obriakvarium.cz
informace o oblasti Východní Čechy ubytování ve městě/obci Hradec Králové, v oblasti Východní Čechy fotografie z města/obce Hradec Králové, z oblasti Východní Čechy slavnosti ve městě/obci Hradec Králové, v oblasti Východní Čechy aktivity ve městě/obci Hradec Králové, v oblasti Východní Čechy lyžování ve městě/obci Hradec Králové, v oblasti Východní Čechy
Zdroje informací: Obří akvárium Hradec Králové
 

Zámek Častolovice

Častolovice Rychnovsko Východní Čechy
Zámek Častolovice - foto
FOTO: Zámek Častolovice na www.castolovice.info
Témata: ZOO, zoopark | památka historická
Zámek Častolovice - popis: Zámek Častolovice, renesanční zámek. Interiéry s freskami, původními kazetovými stropy a sbírkami obrazů, zbraní aj., na nádvoří malá galerie současného výtvarného umění, u zámku anglický park, který dále přechází v lesopark,menší rybníček s vodním ptactvem a obora s bílími daňky a jeleny a ZOO koutek.
Zámek Častolovice - další informace: Zámek Častolovice, na okraji obce u hlavní silnice, 494 323 646
informace o oblasti Východní Čechy ubytování ve městě/obci Častolovice, v oblasti Východní Čechy fotografie z města/obce Častolovice, z oblasti Východní Čechy slavnosti ve městě/obci Častolovice, v oblasti Východní Čechy aktivity ve městě/obci Častolovice, v oblasti Východní Čechy lyžování ve městě/obci Častolovice, v oblasti Východní Čechy
Zdroje informací: Zámek Častolovice, Zámek Častolovice na www.pametihodnosti.cz
 
Strana /1 (2 záznamy)

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ

OBJEDNEJTE SI VČAS NEJŽÁDANĚJŠÍ TERMÍNY:

CHATY A CHALUPY NA LÉTO 2019

ZEJMÉNA CHATY A CHALUPY S BAZÉNEM

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVOLENÁ V ČR

Dovolená v CR

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR – pohodové, převážně romantické ubytování:

Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách  či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v  Českém ráij  Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v  JeseníkyVysočinaOrlické horyJizerky.

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ

Hotel Svatý Tomáš na Šumave

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ

bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí

dokonalou romantiku

Přesvěčte se v naší fotogalerii

Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc – aktuálně:

LETNÍ DOVOLENÁ NA ŠUMAVĚ

NEDALEKO LIPNA

Celoročně pak nabízíme

romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

VÍNA MORAVSKÝCH VINAŘŮ

Pálava a sklenička

Zavzpomínejte si na dovolenou mezi moravskými sklípky.
Pochutnejte si i doma na vínech, která vám chutnala na moravských vinných stezkách:

Ve vinotéce „U LACHTANA“ v Praze 5

BOHATÁ NABÍDKA VÍN OD RODINNÝCH VINAŘSTVÍ!

 

UBYTOVÁNÍ V ČR – CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

Chaty a chalupy , ubytování v soukromí a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi (zejména dovolenou s bazénem), ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.

reklama
TOPlist

2010 © Ceská pohoda