reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony

TIPY NA VÝLET historická města, hrady, zámky, skanzeny, muzeum, technické a vojenské památky, přírodní zajímavosti a naučné stezky, rozhledny, ZOO, botanické zahrady, jeskyně a podzemí ...


Chcete-li více informací o zajímavosti, klikněte na nadpis. Chcete-li znát informace o oblasti, prohlédnout si fotogalerii oblasti, nabídku ubytování, sportu a zábavy, lyžařských areálů či kalendář akcí ve městě (obci) a okolí, klikněte na příslušnou ikonku.

DOPORUČUJEME ROMANTICKOU DOVOLENOU:

 

Na chatách a chalupách a penzionech - na Šumavě, v jižních Čechách, a na jižní Moravě, v Českém ráji, Krkonoších, Jizerských či Orlických horách. A nebo u moře v apartmánech v Itálii, dovolená v Chorvatsku v soukromí - robinzonády, apartmány přímo u moře. Nebo raději Bulharsko,Turecko, Řecko či Egypt, Thajsko, exotiku?

Strana /1 (2 záznamy)

Naučná stezka Malý Blaník – Podlesí

Louňovice pod Blaníkem Benešovsko Střední Čechy
Naučná stezka Malý Blaník – Podlesí - foto
FOTO: Naučná stezka Malý Blaník – Podlesí na www.stezky.info
Témata: zajímavost přírodní | naučná stezka, expozice
Naučná stezka Malý Blaník – Podlesí - popis: Naučná stezka Malý Blaník – Podlesí velmi příjemnou trasou zpřístupňuje vrchol Malého Blaníku, kde se nachází romantická zřícenina kaple. Poté sestupuje ke chráněnému území Podlesí, rozprostírajícímu se kolem Býkovických rybníků, načež se po obvodu hory vrací k výchozímu místu. Seznamuje s flórou a faunou rezervací, geologickou stavbou a historií okolního území.
Naučná stezka Malý Blaník – Podlesí - další informace: Naučná stezka Malý Blaník – Podlesí začíná u nehlídaného parkoviště asi 1 km nad obcí Louňovice pod Blaníkem, u silnice Louňovice–Načeradec
informace o oblasti Střední Čechy ubytování ve městě/obci Louňovice pod Blaníkem, v oblasti Střední Čechy fotografie z města/obce Louňovice pod Blaníkem, z oblasti Střední Čechy slavnosti ve městě/obci Louňovice pod Blaníkem, v oblasti Střední Čechy aktivity ve městě/obci Louňovice pod Blaníkem, v oblasti Střední Čechy lyžování ve městě/obci Louňovice pod Blaníkem, v oblasti Střední Čechy
Zdroje informací: Naučná stezka Malý Blaník – Podlesí na www.stezky.info
 

Naučná stezka Velký Blaník

Louňovice pod Blaníkem Benešovsko Střední Čechy
Naučná stezka Velký Blaník - foto
FOTO: Naučná stezka Velký Blaník na www.stezky.info
Témata: zajímavost přírodní | rozhledna, vyhlídka | naučná stezka, expozice
Naučná stezka Velký Blaník - popis: Naučná stezka Velký Blaník seznamuje s flórou a faunou rezervace Velký Blaník CHKO Blaník, geologickou stavbou okolního území a historií osídlení Blaníků. Stezka vede lesem, stoupá na vrchol Velkého Blaníku, kde je rozhledna.
Naučná stezka Velký Blaník - další informace: Naučná stezka Velký Blaník začíná na nehlídaném parkovišti asi 1 km nad obcí Louňovice pod Blaníkem, u silnice Louňovice–Načeradec
informace o oblasti Střední Čechy ubytování ve městě/obci Louňovice pod Blaníkem, v oblasti Střední Čechy fotografie z města/obce Louňovice pod Blaníkem, z oblasti Střední Čechy slavnosti ve městě/obci Louňovice pod Blaníkem, v oblasti Střední Čechy aktivity ve městě/obci Louňovice pod Blaníkem, v oblasti Střední Čechy lyžování ve městě/obci Louňovice pod Blaníkem, v oblasti Střední Čechy
Zdroje informací: Naučná stezka Velký Blaník na www.stezky.info
 
Strana /1 (2 záznamy)

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ

OBJEDNEJTE SI VČAS NEJŽÁDANĚJŠÍ TERMÍNY:

CHATY A CHALUPY NA LÉTO 2019

ZEJMÉNA CHATY A CHALUPY S BAZÉNEM

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVOLENÁ V ČR

Dovolená v CR

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR – pohodové, převážně romantické ubytování:

Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách  či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v  Českém ráij  Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v  JeseníkyVysočinaOrlické horyJizerky.

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ

Hotel Svatý Tomáš na Šumave

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ

bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí

dokonalou romantiku

Přesvěčte se v naší fotogalerii

Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc – aktuálně:

LETNÍ DOVOLENÁ NA ŠUMAVĚ

NEDALEKO LIPNA

Celoročně pak nabízíme

romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

VÍNA MORAVSKÝCH VINAŘŮ

Pálava a sklenička

Zavzpomínejte si na dovolenou mezi moravskými sklípky.
Pochutnejte si i doma na vínech, která vám chutnala na moravských vinných stezkách:

Ve vinotéce „U LACHTANA“ v Praze 5

BOHATÁ NABÍDKA VÍN OD RODINNÝCH VINAŘSTVÍ!

 

UBYTOVÁNÍ V ČR – CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

Chaty a chalupy , ubytování v soukromí a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi (zejména dovolenou s bazénem), ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.

reklama
TOPlist

2010 © Ceská pohoda