reklama

České výlety

Wellness hotel Svatý Tomáš na Šumavě Česká Pohoda - starobylé chalupy - malebné statky, romantické rodinné penziony

KALENDÁŘ AKCÍ městské a historické slavnosti, historické bitvy, poutě, trhy, jarmarky, noční a oživené prohlídky památek, parní vlaky,vinobraní, pivní a gurmánské slavnosti, festivaly....
Chcete-li znát informace o oblasti, prohlédnout si fotogalerii oblasti, nabídku ubytování, zajímavostí, sportu a zábavy či lyžařských areálů ve městě (obci) a okolí, klikněte na příslušnou ikonku.

Ověřte si, prosím, pro Vás důležité informace na kontaktních telefonech a internetových stránkách, uvedených u jednotlivých akcí. Za případné nepřesnosti se omlouváme. Děkujeme.

DOPORUČUJEME ROMANTICKOU DOVOLENOU:

Na chatách a chalupách a penzionech - na Šumavě, v jižních Čechách, a na jižní Moravě, v Českém ráji, Krkonoších, Jizerských či Orlických horách. A nebo u moře v apartmánech v Itálii, dovolená v Chorvatsku v soukromí - robinzonády, apartmány přímo u moře. Nebo raději Bulharsko, Turecko, Řecko či Egypt, Thajsko, exotiku?

 

Strana /1 (4 záznamy)

Suchdolský country fest 2019 Suchdol nad Odrou

Suchdol nad Odrou Novojičínsko Severní Morava a Slezsko
Od: 05.07.2019 Do: 06.07.2019 informace o oblasti Severní Morava a Slezsko fotografie z města/obce Suchdol nad Odrou, z oblasti Severní Morava a Slezsko ubytování ve městě/obci Suchdol nad Odrou, v oblasti Severní Morava a Slezsko zajímavosti ve městě/obci Suchdol nad Odrou, v oblasti Severní Morava a Slezsko aktivity ve městě/obci Suchdol nad Odrou, v oblasti Severní Morava a Slezsko lyžování ve městě/obci Suchdol nad Odrou, v oblasti Severní Morava a Slezsko
Téma:  hudba > country | festivaly > hudební
Suchdolský country fest 2019 Suchdol nad Odrou - popis: Suchdolský country fest je soutěžní přehlídka amatérských country kapel. Smyslem festivalu je nabídnout příležitost amatérským skupinám zahrát si na plně technicky vybaveném pódiu před větším počtem diváků. Skupiny vystupují za nutné cestovní náklady a pohoštění. Vítězná skupina získá plaketu Suchdolského country festu.
Suchdolský country fest 2019 Suchdol nad Odrou - další informace: Marta Matulová, tel.: 732 859 005, westernklub@centrum.cz

Zámecké pivní slavnosti Kravaře 2019

Kravaře Opavsko Severní Morava a Slezsko
Od: 13.07.2019 Do: 13.07.2019 informace o oblasti Severní Morava a Slezsko fotografie z města/obce Kravaře, z oblasti Severní Morava a Slezsko ubytování ve městě/obci Kravaře, v oblasti Severní Morava a Slezsko zajímavosti ve městě/obci Kravaře, v oblasti Severní Morava a Slezsko aktivity ve městě/obci Kravaře, v oblasti Severní Morava a Slezsko lyžování ve městě/obci Kravaře, v oblasti Severní Morava a Slezsko
Téma:  kulinářství > pivo | slavnosti
Zámecké pivní slavnosti Kravaře 2019 - popis: Pivní speciály, skvělý doprovodný program, atrakce pro děti, navíc v jedinečném prostředí zámeckého parku.
Zámecké pivní slavnosti Kravaře 2019 - další informace: 

Colours of Ostrava 2019

Ostrava Ostrava Severní Morava a Slezsko
Od: 17.07.2019 Do: 20.07.2019 informace o oblasti Severní Morava a Slezsko fotografie z města/obce Ostrava, z oblasti Severní Morava a Slezsko ubytování ve městě/obci Ostrava, v oblasti Severní Morava a Slezsko zajímavosti ve městě/obci Ostrava, v oblasti Severní Morava a Slezsko aktivity ve městě/obci Ostrava, v oblasti Severní Morava a Slezsko lyžování ve městě/obci Ostrava, v oblasti Severní Morava a Slezsko
Téma:  hudba > folk | hudba > rock | festivaly > hudební
Colours of Ostrava 2019 - popis: Colours of Ostrava je festival rockové, folkové, ethno hudby a alternativních hudebních stylů v Ostravě.
Colours of Ostrava 2019 - další informace: Colour production, informace@colours.cz nebo Ostravský informační servis, tel.: 596 123 913, mic@ostravainfo.cz

Štěrkovna Open Music 2019 Hlučín

Hlučín Opavsko Severní Morava a Slezsko
Od: 25.07.2019 Do: 27.07.2019 informace o oblasti Severní Morava a Slezsko fotografie z města/obce Hlučín, z oblasti Severní Morava a Slezsko ubytování ve městě/obci Hlučín, v oblasti Severní Morava a Slezsko zajímavosti ve městě/obci Hlučín, v oblasti Severní Morava a Slezsko aktivity ve městě/obci Hlučín, v oblasti Severní Morava a Slezsko lyžování ve městě/obci Hlučín, v oblasti Severní Morava a Slezsko
Téma:  hudba > rock | festivaly > hudební
Štěrkovna Open Music 2019 Hlučín - popis: Štěrkovna Open Music je největší hudební festival u hlučínského jezera, kam se sjede česko-slovenská punková elita. Co kapela, to živoucí legenda koncem července v Hlučíně.
Štěrkovna Open Music 2019 Hlučín - další informace: Správa sportovně rekreačního areálu Hlučín, info@sterkovnamusic.com
Strana /1 (4 záznamy)
reklama
TOPlist

2010 © Ceská pohoda

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ

OBJEDNEJTE SI VČAS NEJŽÁDANĚJŠÍ TERMÍNY ROKU 2020:

CHATY A CHALUPY NA ZIMU A LÉTO 2020

ZEJMÉNA CHATY A CHALUPY S BAZÉNEM

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVOLENÁ V ČR

Dovolená v CR

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR – pohodové, převážně romantické ubytování:

Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách  či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v  Českém ráij  Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v  JeseníkyVysočinaOrlické horyJizerky.

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ

Hotel Svatý Tomáš na Šumave

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ

bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí

dokonalou romantiku

Přesvěčte se v naší fotogalerii

Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc – aktuálně:

LETNÍ DOVOLENÁ NA ŠUMAVĚ

NEDALEKO LIPNA

Celoročně pak nabízíme

romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

VÍNA MORAVSKÝCH VINAŘŮ

Pálava a sklenička

Zavzpomínejte si na dovolenou mezi moravskými sklípky.
Pochutnejte si i doma na vínech, která vám chutnala na moravských vinných stezkách:

Ve vinotéce „U LACHTANA“ v Praze 5

BOHATÁ NABÍDKA VÍN OD RODINNÝCH VINAŘSTVÍ!

 

UBYTOVÁNÍ V ČR – CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

Chaty a chalupy , ubytování v soukromí a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi (zejména dovolenou s bazénem), ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.