reklama

České výlety

KALENDÁŘ AKCÍ městské a historické slavnosti, historické bitvy, poutě, trhy, jarmarky, noční a oživené prohlídky památek, parní vlaky,vinobraní, pivní a gurmánské slavnosti, festivaly....
Chcete-li znát informace o oblasti, prohlédnout si fotogalerii oblasti, nabídku ubytování, zajímavostí, sportu a zábavy či lyžařských areálů ve městě (obci) a okolí, klikněte na příslušnou ikonku.

Ověřte si, prosím, pro Vás důležité informace na kontaktních telefonech a internetových stránkách, uvedených u jednotlivých akcí. Za případné nepřesnosti se omlouváme. Děkujeme.

DOPORUČUJEME ROMANTICKOU DOVOLENOU:

Na chatách a chalupách a penzionech - na Šumavě, v jižních Čechách, a na jižní Moravě, v Českém ráji, Krkonoších, Jizerských či Orlických horách. A nebo u moře v apartmánech v Itálii, dovolená v Chorvatsku v soukromí - robinzonády, apartmány přímo u moře. Nebo raději Bulharsko, Turecko, Řecko či Egypt, Thajsko, exotiku?

 

Strana /1 (5 záznamů)

Kunčický kravál 2016 Kunčice

Kunčice Královéhradecko Východní Čechy
Od: 12.08.2016 Do: 12.08.2016 informace o oblasti Východní Čechy fotografie z města/obce Kunčice, z oblasti Východní Čechy ubytování ve městě/obci Kunčice, v oblasti Východní Čechy zajímavosti ve městě/obci Kunčice, v oblasti Východní Čechy aktivity ve městě/obci Kunčice, v oblasti Východní Čechy lyžování ve městě/obci Kunčice, v oblasti Východní Čechy
Téma:  kultura > hudba | hudba > rock | festivaly > hudební
Kunčický kravál 2016 Kunčice - popis: Další ročník hudebního festivalu Kunčický kravál se opět drží rčení "Za málo peněz, hodně muziky aneb lidová veselice za lidový peníz." A tak za rozumné vstupné můžete celý večer poslouchat převážně rockové kapely.
Kunčický kravál 2016 Kunčice - další informace: k.kraval@seznam.cz

Hip Hop Kemp Festival 2016 Hradec Králové

Hradec Králové Královéhradecko Východní Čechy
Od: 18.08.2016 Do: 20.08.2016 informace o oblasti Východní Čechy fotografie z města/obce Hradec Králové, z oblasti Východní Čechy ubytování ve městě/obci Hradec Králové, v oblasti Východní Čechy zajímavosti ve městě/obci Hradec Králové, v oblasti Východní Čechy aktivity ve městě/obci Hradec Králové, v oblasti Východní Čechy lyžování ve městě/obci Hradec Králové, v oblasti Východní Čechy
Téma:  kultura > hudba | festivaly > hudební
Hip Hop Kemp Festival 2016 Hradec Králové - popis: Hip Hop Kemp Festival Hradec Králové - jeden z největších festivalů hiphopové kultury v Evropě na královéhradeckém letišti.
Hip Hop Kemp Festival 2016 Hradec Králové - další informace: Festivalpark, info@hiphopkemp.cz

Hudební léto Kuks 2016

Kuks Trutnovsko Východní Čechy
Od: 20.08.2016 Do: 20.08.2016 informace o oblasti Východní Čechy fotografie z města/obce Kuks, z oblasti Východní Čechy ubytování ve městě/obci Kuks, v oblasti Východní Čechy zajímavosti ve městě/obci Kuks, v oblasti Východní Čechy aktivity ve městě/obci Kuks, v oblasti Východní Čechy lyžování ve městě/obci Kuks, v oblasti Východní Čechy
Téma:  hudba > vážná hudba | festivaly > hudební
Hudební léto Kuks 2016 - popis: Hospital Kuks - Festival vážné a duchovní hudby v kostele Nejsv. Trojice.
Hudební léto Kuks 2016 - další informace: Hospital - zámek v Kuksu, tel.: 499 692 161, kuks@npu.cz

Theatrum Kuks 2016

Kuks Trutnovsko Východní Čechy
Od: 24.08.2016 Do: 28.08.2016 informace o oblasti Východní Čechy fotografie z města/obce Kuks, z oblasti Východní Čechy ubytování ve městě/obci Kuks, v oblasti Východní Čechy zajímavosti ve městě/obci Kuks, v oblasti Východní Čechy aktivity ve městě/obci Kuks, v oblasti Východní Čechy lyžování ve městě/obci Kuks, v oblasti Východní Čechy
Téma:  kultura > hudba | hudba > historická hudba | kultura >divadlo | festivaly > hudební | festivaly > divadelní
Theatrum Kuks 2016 - popis: Další ročník festivalu barokního divadla, opery a hudby THEATRUM KUKS.
Theatrum Kuks 2016 - další informace: Hospital - zámek v Kuksu, tel.: 499 692 161, kuks@npu.cz

Bubenický festival 2016 Vysoké Mýto

Vysoké Mýto Ústeckoorlicko Východní Čechy
Od: 28.10.2016 Do: 28.10.2016 informace o oblasti Východní Čechy fotografie z města/obce Vysoké Mýto, z oblasti Východní Čechy ubytování ve městě/obci Vysoké Mýto, v oblasti Východní Čechy zajímavosti ve městě/obci Vysoké Mýto, v oblasti Východní Čechy aktivity ve městě/obci Vysoké Mýto, v oblasti Východní Čechy lyžování ve městě/obci Vysoké Mýto, v oblasti Východní Čechy
Téma:  kultura > hudba | festivaly > hudební
Bubenický festival 2016 Vysoké Mýto - popis: Mezinárodní bubenická přehlídka - na Bubenickém festivalu budou nejen koncerty, ale i workshopy, bubenická setkání.
Bubenický festival 2016 Vysoké Mýto - další informace: Vysokomýtská kulturní, 739 062 923, vojta.sedlacek@mklub.cz
reklama
Strana /1 (5 záznamů)
reklama
TOPlist

2010 © Ceská pohoda

UBYTOVÁNÍ V ČR – CHATY, CHALUPY, RODINNÉ PENZIONY

jc12ea

Chaty a chalupy a rodinné penziony na českém a moravském venkově.

Ubytování s bazénem, penziony u vody, objekty na horách, na farmě nebo ubytování zcela na samotě.

Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi. ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.

Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.

ČESKÁ POHODA – POHODOVÁ DOVÁLENÁ V ČR

ta11ea

Pohodová dovolená v ČR, především (ale nejen)
pro rodiny s dětmi
.

Dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR – pohodové, převážně romantické ubytování:

Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách  či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v  Českém ráij  Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v  JeseníkyVysočinaOrlické horyJizerky.

HOTEL SVATÝ TOMÁŠ NA ŠUMAVĚ, NEDALEKO LIPNA

letecky

Hotel Svatý Tomáš, bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů NEDALEKO LIPNA. Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc:

zvýhodněné jarní pobyty
letní pobyty pro rodiny s dětmi
romantické pobytypobyty pro seniory,

Hotel je ideální je hotel i pro firemní akce či romantické svatby.

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ