reklama

České výlety

KALENDÁŘ AKCÍ městské a historické slavnosti, historické bitvy, poutě, trhy, jarmarky, noční a oživené prohlídky památek, parní vlaky,vinobraní, pivní a gurmánské slavnosti, festivaly....
Chcete-li znát informace o oblasti, prohlédnout si fotogalerii oblasti, nabídku ubytování, zajímavostí, sportu a zábavy či lyžařských areálů ve městě (obci) a okolí, klikněte na příslušnou ikonku.

Ověřte si, prosím, pro Vás důležité informace na kontaktních telefonech a internetových stránkách, uvedených u jednotlivých akcí. Za případné nepřesnosti se omlouváme. Děkujeme.

DOPORUČUJEME ROMANTICKOU DOVOLENOU:

Na chatách a chalupách a penzionech - na Šumavě, v jižních Čechách, a na jižní Moravě, v Českém ráji, Krkonoších, Jizerských či Orlických horách. A nebo u moře v apartmánech v Itálii, dovolená v Chorvatsku v soukromí - robinzonády, apartmány přímo u moře. Nebo raději Bulharsko, Turecko či Řecké ostrovy?

 

Strana /1 (1 záznam)

Lyžníci Smržovka 2015

Smržovka Jablonecko Jizerské hory
Od: 21.02.2015 Do: 21.02.2015 informace o oblasti Jizerské hory fotografie z města/obce Smržovka, z oblasti Jizerské hory ubytování ve městě/obci Smržovka, v oblasti Jizerské hory zajímavosti ve městě/obci Smržovka, v oblasti Jizerské hory aktivity ve městě/obci Smržovka, v oblasti Jizerské hory lyžování ve městě/obci Smržovka, v oblasti Jizerské hory
Téma:  kuriozity | sport
Lyžníci Smržovka 2015 - popis: Lyžařské klání v dobovém oblečení - zápolení ve Ski areálu Kedr s předválečným vybavením a oblečkem (paraslalom, sjezd na dojezd a HUP-SKOK-LET).
Lyžníci Smržovka 2015 - další informace: TIC Smržovka, tel.: 483 382 955 - 8, mesto@smrzovka.cz
Strana /1 (1 záznam)
reklama
TOPlist

2010 © Ceská pohoda